• cs
  • en

V případě zájmu volejte +420 739 808 898

Pro makléře
Vyberte stránku

Domy Karlova ulice

Domy Karlova ul. 9, 11, 13, 32, Praha 1 – Staré Město

Domy které jsou součástí staré Královské cesty jsou situováni do samého srdce historické Prahy, v půli cesty mezi Starorměstkým náměstím a Karlovým mostem.

Domy jsou původně renesanční budovy později přestavěni do klasicistní podoby. Jedná se o nemovitou kulturní památku, která je součástí Královské cesty vedoucí ze Staroměstského náměstí přes Karlův most na Pražský hrad. Nabízí tak ideální ubytování a nebytové prostory v těsné blízkosti veškerých historických památek.

Popis apartmánů Karlova ulice

Všechny apartmány jsou vkusně zařízeny novým nábytkem a plně vybaveny – SAT TV, lednice, kombinovaný sporák, v koupelně pračka.

V domě Karlova ul. 32 jsou apartmány  podkrovní mezonetový apartmán sestává ze 2 pater.
Každý z apartmánů disponuje prostornou obývací  místností se sezením, kuchyňskou linkou a jídelním koutem, ložnicí  a koupelnou (vana).

V podkrovním mezonetovém apartmánu  je k dispozici vstupní hala se sezením, prostorná kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj a podkrovní ložnice (propojena točitými schody s obývacím pokojem).

V přízemí se nachází dva nebytové prostory propojené chodbou

V domech Karlova ul. 9, 11 a 13 je v 2-4 nadzemním podlaží situován hotel s recepcí.

V přízemí se nachází šest nebytových prostorů v rozměrech od 36 m2  do 148 m2

Dům je celý podsklepený (historické románské sklepení) o rozměrech 200 m2.

Lokalita

Dům který je součástí staré Královské cesty je situován do samého srdce historické Prahy, v půli cesty mezi Starorměstkým náměstím a Karlovým mostem.
Dům u zeleného střevíce je původně renesanční budova později přestavěna do klasicistní podoby. Jedná se o nemovitou kulturní památku, která je součástí Královské cesty.  Původní „Dům u Zeleného střevíce“ je součástí tzv. Královské cesty vedoucí ze Staroměstského náměstí přes Karlův most na Pražský hrad. Nabízí tak ideální ubytování a nabytové prostory v těsné blízkosti veškerých historických památek.

 

Vzdálenosti:

1. Mariánské náměstí: 0,2 km
2. Staroměstském náměstí (Orloj):  0,2 km
3. Karlův most:  0,2 km
4. Národní divadlo:  0,6 km
5. Václavské náměstí: 0,8 km
6. Pražský hrad: 1,3 km
7. Hlavní nádraží: 1,3 km
8. Letiště: 10,8 km